KONST / Litografier / Färglitografi 14145354
nr 1414 5354
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/200. Bildmått: 42x33cm, yttermått inklusive ram: 63x50cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:48:33
18/8 16:59:06
100 kr
23/8 19:40:11
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz